Стати на чергу для отримання паспорта тепер можна онлайн

У Виноградівському районному відділі міграційної служби в Закарпатській області із 04.09.2018 року запроваджено електронну чергу для підвищення якості обслуговування громадян. Дана черга є одним з пріоритетів у діяльності міграційної служби України. Саме тому сьогодні в усіх підрозділах ГУ ДМС України в області працює централізований онлайн-сервіс «електронна черга» для запису на оформлення закордонного паспорта та ID-картки.
Електронна черга має багато переваг. Передусім, вона робить процес прийому документів більш прозорим і зручним для громадян, не виникатиме конфліктних та суперечливих ситуацій в процесі очікування обслуговування. Електронна черга допомагає і в організації роботи працівників. Згідно досліджень швидкість обслуговування відвідувачів збільшується на 25-30%.
Для запису до черги необхідно зайти на сайт Державної міграційної служби України (dmsu.gov.ua) та у розділі «Електронна черга» скористатися інструкцією для запису. Наразі черга працює в тестовому режимі. Запис відкривається на найближчі два тижні.
Електронна онлайн-черга – це суттєвий крок до побудови «прозорого офісу», який і є метою в роботі міграційної служби.
Андрій Осташ, начальник Виноградівського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області