icon clock21.05.2015
icon eye44
Спорт

«БІЛА ТУРА» – НАЙПОПУЛЯРНІШІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД МОЛОДІ

В них беруть участь команди загальноосвітніх і дитячо-юнацьких спортивних шкіл та будинків дитячої творчості. Склад кожної команди – 4 учасники (3 юнаки +1 дівчина 2001 року народження і молодші). Поборотися за перемогу у «Білій Турі» в Мукачево з’їхалися 12 команд з різних районів області: Ужгородського, Мукачівського, Берегівського, Виноградівського, Хустського, Тячівського та Перечинського. Наш район представляли гуртківці з ЦПР (директор Елеонора Кудрон): Лаура Гресь (ЗОШ №8), Максим Кобаль (ЗОШ  №1), Андрій Маркулинець і Карина Маді (ЗОШ №4). Фінальні змагання проводилися за швейцарською системою в 6 турів з контролем часу 15хв. + 10 секунд за кожний зроблений хід. За перемогу команди отримували 2 очки, за нічию – 1 очко. В цілому на змаганнях домінували найбільш досвідчені мукачівці та ужгородці.
Виноградівська команда на турнірі була однією з наймолодших за віком. Змагатися з більш досвідченими та старшими було надзвичайно складно. І хоч виноградівські юні шахісти не стали призерами «Білої Тури»  та зайняли 8 місце (набрали 5 очок з 12 можливих), зате отримали необхідний досвід для майбутніх змагань. Суддями було відзначено і нагороджено грамотою Карину Маді, яка показала кращий результат серед дівчат (5 очок з 6 можливих).