Спасибі СТОВ «Агро-Лучки»

Село Шом відноситься до Косонської територіальної громади Берегівського району. Землі сільгосп-призанчення тут обробляє СТОВ «Агро-Лучки».
Загалом, у селах Шом і Каштаново (тут одна сільська рада) аграрне підприємство працює уже майже сьомий рік. У роботі товариство використовує новітні технології, сучасні безпечні для людей і середовища засоби захисту рослин та добрива. Окрім того, приділяє велику увагу підтримці соціальної сфери населених пунктів, де працює.
– Ми знаємо про те, що «Агро-Лучки» не тільки справно платять людям, у котрих орендують землі, а й багато допомагають місцевим громадам. Тож і самі вирішили звернутися до них по допомогу, – розповідає староста села Ернест Фаркаш. – Справа в тому, що на місцевому кладовищі в селі Шом вже давно була потреба в спорудженні навісу для обрядів. Але для цього необхідні були немалі кошти. Звернулися до директора СТОВ «Агро-Лучки» Михайла Добрянського з проханням допомогти фінансово. Замовили необхідні матеріали, зібрали на них накладні, передали товариству і вони все оплатили. Згодом жителі села зробили навіс власноруч за дві суботи, бо в будні дні всі працюють. Площа навісу близько 90 кв. м. Будівництво завершилося 10 квітня. Ми щиро вдячні СТОВ «Агро-Лучки» та його директору Михайлу Добрянському за фінансову допомогу у будівництві навісу. Спасибі і громаді села, що згуртувалися і звели його.
Цей випадок є наглядним прикладом того, що за належної підтримки меценатів дружній громаді села все під силу.

Наталія Кобаль