Шануймо матерів!

Під такою назвою пройшли урочистості в адмінбудинку сільської ради, приурочені святкуванню Дня матері. Проведення таких заходів є актуальним, позаяк у селі на даний час Указом Президента вже присвоєно почесне звання «Мати-героїня» 35 жінкам, котрі народили п’ятеро і більше дітей. З превеликим задоволенням відгукнулися всі запрошені матері.
Розпочалося свято піснею про матір, яка розчулила багатодітних жінок до сліз.
– Святкування Дня Матері – це чудова можливість висловити свою вдячність за все, що роблять для нас наші матері. Для кожного з нас мама – найрідніша, найпрекрасніша, близька людина, символ тепла і ніжності. Материнство є тією місією, з якою жінка прийшла в світ. Однак, бути мамою це ще й подвиг. І справжній героїзм материнства полягає в самовідданості, в самопожертві, адже все краще мати віддає дітям. Тоді вони виростають порядними людьми, якими можна пишатися. І немає любові сильнішої, ніж материнська. Ніколи не можна повернути навіть частинку того, що дали нам наші мами. Сучасні жінки вдало поєднують трудову діяльність з вихованням дітей. Будують успішні кар’єри та є добрими наставниками для своїх діточок та онуків і справжніми берегинями сімейного вогнища. Саме за такі заслуги відповідно до Указу Президента багатодітним жінкам нашого села було присвоєно почесне звання «Мати-героїня» та вручено нагрудний знак «Мати-героїня». Тому ми пишаємось вами і від щирого серця вітаємо. Ви є гордістю Великих Ком’ят. Божої ласки вам і благодаті, – такими словами великоком’ятівських берегинь привітала сільський голова Сніжана Попович.
Крім урочистої програми за солодким столом, матері поділилися спогадами про життя та виховання своїх дітей. З вуст запрошених матерів пролунала спільна молитва та чудові пісні про матір.
Під пісню «Мамо, тобі низесенько вклонюсь» матерям вручені квіти та подарунки. Всі вони були напрочуд зворушені такою честю, адже у селі матерів вітали вперше…
Вл. інф.