Професіонал і цікава особистість

Вдячний долі за те, що зводить мене з хорошими, цікавими людьми. З головним редактором газети «Львівський залізничник» Ігорем Паращаком нас пов’язує не лише співпраця, а й давня дружба. Добре знає Ігор Миколайович і нашу районну газету, де часто висвітлюється життя та трудові звитяги працівників Королівської залізниці.
Уже багато років він приїздить до Королева у відрядження. З-під його пера вийшло чимало цікавих статей. Робив публікації про першу і другу повені, про сильний град, що наробив у нас великого лиха. До слова, керівництво Львівської залізниці надало відчутну допомогу своїм працівникам, житла яких постраждали під час повені. Було зведено 260 будинків для залізничників та надано іншої матеріальної допомоги.
Про це писала на своїх шпальтах не лише газета «Львівський залізничник», а й наша районна «Новини Виноградівщини», що віднедавна змінила назву на «Регіональні новини». А також тут завжди друкуються матеріали про династії королівських залізничників та ветеранів-залізничників, які віддали улюбленій справі 45-55 років життя. Наразі тут успішно трудяться їхні діти та внуки, продовжуючи славні традиції старшого покоління.
Крім роботи, Ігор Паращак з родиною часто приїздить на Закарпаття відпочивати. Наша чудова природа, свіже карпатське повітря, неповторні краєвиди та історичні місця припали нашим гостям до душі. Вони майже щороку відвідують наш край та рекламують його своїм друзям. Адже в нас можна відпочити не гірше, ніж на курортах закордоння.

Іван КОЗАК, наш громадський кореспондент