Поети Закарпаття знову представили свою творчість

Минулого тижня у міському будинку культури відбувся ІV літературно-мистецький фестиваль молодих авторів «Карпатський пегас-2018». Проводили захід у нашому місті у четвертий раз. Цю зустріч багато його учасників вважають доброю нагодою для обговорення можливостей «Карпатського Пегасу», а також він забезпечує приємне спілкування творчих людей. Привітав гостей та головного редактора журналу «Отцюзнина» Юрія Шиповича вітальними словами голова Закарпатського обласного науково-культурологічного товариства ім. Олександра Духновича Юрій Продан. Цього разу на творчій зустрічі він представив двох відомих русинських поетів Закарпаття Михайла Чухрана та Володимира Рошка. Майже дві години вони охоче зачитували свої смішні, веселі вірші та русинські бесіди, які вдячні слухачі нагороджували оплесками.
Неймовірно цікавою була презентація свіжовиданих збірок поетів та письменників краю Івана Корчинського, Василя Горвата, Івана Ребрика, Юлії Драгун. Видавець Володимир Шовкошитний презентував добірку виданих ними книг. Варто зазначити, що від організаторів фестивалю були передані в подарунок комплекти книжок для бібліотечної системи Виноградова.
На завершення зустрічі творчих і талановитих – концертна програма від не менш обдарованих, молодих та енергійних. Оскільки «Карпатський Пегас» покликаний запалювали на небосхилі нові зірки, саме ціла когорта молодих авторів району читали свої твори. Відтак одноголосно прийняли рішення — до V фестивалю видати Альманах молодих авторівю
Вл. інф.