Пишаємось досягнутим та прагнемо процвітання

Сергій КУС добре відомий на Виноградівщині інтернет-провайдер EXPRES та власник «ТВ Сервіс», а також активний депутат міської ради та знаний винороб. Працює він у віртуальному світі вже багато років. За цей час заслужив неабияку повагу від клієнтів, а копітка робота його колективу поступово набирає обертів. Як це вдається їм у сьогоднішніх важких умовах, він розповів «Новинам Виноградівщини»:

Спочатку ми працювали у Виноградові та на Затисянщині (Вилок, Пийтерфолво, Хижа, Королево). Після того наш колектив прийняв рішення, що працюватимемо далі по всьому району. Адже в деяких населених пунктах була дуже слаба ситуація з інтернетом. Це, зокрема, такі села, як Мала Копаня, Малі та Великі Ком’яти, Завадка, Онок і Боржавське. До цього часу там були два провайдери: один з Іршави та «Техноком» із Виноградова. Але з нового року вони передали нам обслуговування цих сіл.
Цього року ми намітили собі втілити багато планів. Працювати доводиться щодня, без вихідних. Роботи вистачає, позаяк, орієнтовно за два місяці, хочемо збудувати нову лінію по всіх вищезгаданих селах. Роботи вже ведуться, кожного дня працюють 2-3 бригади та машини. Але, важливу роль відіграють у цьому і погодні умови. Віримо, що через два, максимум три місяці вдасться нам підключити людей до нових оптоволоконних ліній. Вони є набагато якіснішими та надійнішими, а, що нам дуже важливо, фактично не потребують ніякого обслуговування. Дають можливість збільшити швидкість інтернету, покращити якість, а також вберегти техніку (тюнери, роутери, комп’ютери, телевізори) від поломок через грозу. Звісна річ це, в свою чергу, вимагає додаткові витрати, що й призвело до підвищення ціни для клієнтів, – розповідає Сергій Федорович. – Ми витрачаємо занадто багато пального для виїзду в села, а поступове подорожчання бензину змушує нас до таких вимушених дій. Не менш важливе місце посідає і електроенергія, без якої нам працювати неможливо. Все-таки ми постараємося не піднімати тарифи за послуги інтернету в найближчі 2-3 роки. Плюс – братимемо меншу суму за підключення, ніж інші провайдери, а також запроваджуємо різні вигідні для всіх акції. Буває, пенсіонери просять від нас деяку знижку, то ми обов’язково стараємося допомогти їм у вирішенні цих питань. В результаті хочемо добитися того, щоб і клієнт був задоволений, і щоб наш колектив чув на свою адресу тільки позитивні відгуки.
Варто згадати про минулорічну акцію, яка вийшла вкрай вдалою. Було у EXPRES 50 виграшних лотерей, які розігрувалися перед самим новим роком. Містили вони різну кількість місяців безкоштовного користування інтернетом, що привернуло неабияку увагу клієнтів.
– Задоволені тим, що більш як у 15 селах району інтернет підключений вже за новими технологіями. В цих місцевостях помітні хороші показники – практично немає виїздів та ремонтів. Все працює якісно та швидко. В подальшому нам залишиться попрацювати частково у Виноградові та тих селах, де використовуються ще старі проводки. Сподіваюся, за короткий час ми повсюдно введемо цю нову технологію. Наш колектив гордиться і тим, що на даний час багато клієнтів інших провайдерів переходять до нас. Приміром, тепер повністю переключаємо «Укрпошту» (всі поштові відділення району), – хвалиться досягненнями мій співрозмовник. – Щодо роботи колективу, скажу відверто: я задоволений нашими молодими, енергійними хлопцями та дівчатами. Всі вони працюють прекрасно та реагують на виклики швидко, усвідомлюючи те, що люди нам довіряють і при потребі вимагають негайного обслуговування. Але, все-таки, постійно потрібні молоді спеціалісти, ми завжди раді їх вітати у нашому колективі. Їм залишиться тільки звернутися до нас. Зарплати більш-менш непогані, немає потреби виїжджати за кордон у пошуках кращої роботи. А я стараюся забезпечувати їх всіма зручностями: машинами, комбінезонами, а також великим обсягом робіт. Висловлюю всьому колективу щиру вдячність за старанну роботу, бажаю подальшого натхнення та високих досягнень задля процвітання нашого підприємства.
Ріта Мезей