icon clock13.05.2021
icon eye31
Фото Цікаве

З турботою про якісну освіту

Час вносить свої корективи. А в сучасності, через короновірусну пандемію, їх аж занадто багато. Змінилися ритм життя, роботи в окремих установах і навіть хід уроків у школі. Якби нам два роки тому сказали про дистанційне навчання в школах, уроки в онлайн-режимі, сприйняли б це як нісенітницю. А зараз це вже усталена норма.
Кажуть, що не розумних і не талановитих діток немає. Кожній дитині Бог дав певний талант і нахил до точних чи гуманітарних наук. Шкільні роки – найпрекрасніші і знання, які там закладаються – фундамент для подальшого зростання на все життя. Але, на жаль, не всі батьки мають змогу забезпечити своїх чад вільним доступом до навчального процесу через всесвітнє павутиння. Мудрий вихід із такої ситуації знайшли у Берегівському ліцеї ім. Федора Потушняка. Який саме – нам розповіла директорка Оксана МАТОЛИЧ:

– У нашому ліцеї навчається 726 дітей, серед котрих є учні із сімей, які не мають належних статків. І коли, через погіршення епідеміологічної ситуації, всі школи міста перейшли на дистанційне навчання, в учнів саме цих категорій виникла проблема: як же підключитися до онлайн-уроків, коли немає ні інтернету, ні гаджетів. Ми порадилися і вирішили звернутися по допомогу до підприємців міста і краю, банків, установ, котрі час від часу міняють свою техніку на новішу. Ми дуже раді, що на наше прохання відгукнулися. СТОВ «Агро-Лучки» на чолі з директором Михайлом Добрянським передали нам нову техніку – 5 веб-камер і 2 сучасні планшети. Їх ми будемо надавити діткам у разі дистанційного навчання з умовою повернення. У багатодітні сім’ї ми даємо по одному комплекту, а вчителі так складають розклад, аби уроки не співпадали і всі діти в сім’ї мали змогу долучитися до навчального процесу.
Зазначимо, що СТОВ «Агро-Лучки» передали нам нову техніку у великодню п’ятницю. Це – знаково і символічно, адже добро повинно робитися і множитися, бо саме добро врятує світ. Дуже приємно, що є такі люди, котрі завжди готові допомогти. Ми – педагоги, діти та батьки щиро вдячні їм за це, – сказала Оксана Василівна.
Подібних випадків доброчинства є чимало. І це – зайвий доказ того, що добрі справи роблять наш світ не тільки кращим, а й розумнішим.

Наталія КОБАЛЬ