Товариство з обмеженою відповідальністю «ІМС Коннектор Сістемс», яке розташоване в селі Чепа, на ринку праці Виноградівського району діє з 2007 року. В минулі вихідні колектив великою дружньою родиною святкував 9-річчя заснування свого підприємства.
Про свята і робочі будні та плани на перспективу ТзОВ «ІМС Коннектор Сістемс» газеті «Новини Виноградівщини» розповів його виконавчий директор Іштван ГЕГЕДЮШ. Чепівське підприємство він очолює з початку заснування, це його дітище, яке росте, мужніє й розвивається на його очах. Тож – йому слово:
– Основний продукт нашої праці – це високочастотні з’єднувачі та коаксіальні кабелі, що застосовуються для виробництва різноманітних вимірювальних пристроїв, в медицині та широко в системі комунікацій. Підприємство працює з іноземними інвестиціями на давальницькій сировині. ТзОВ «ІМС Коннектор Сістемс» – член групи, потужного концерну «IMS Connector Systems» з центром у Німеччині, який був заснований в далекому 1863 році й з того часу розвинув велику мережу дочірних підприємств по всьому світу. Давні традиції компанії, яку свого часу створив Йоганн Морат, предок сьогоднішнього власника концерну, мають глибокі корені й передаються з покоління в покоління. В Європі основною з дочірних фірм є підприємство, яке успішно діє в Угорщині, в місті Шопроні, яке, власне, і є засновником нашого ТзОВ «ІМС Коннектор Сістемс». У 2007 році ми заснували в Чепі фірму, придбавши задля цього приміщення сувенірного цеху колишнього колгоспу. Позаяк ми працюємо на давальницькій сировині, то тісно співпрацюємо з нашими засновниками, з угорською фірмою, а звідти, з Угорщини, вироблена нами продукція реалізується по всьому світу. Якістю виробів наші замовники задоволені. Адже на підприємстві застосовується сучасне обладнання та найновіші технології виробництва, а наші спеціалісти трудяться сумлінно та добросовісно.
На початку діяльності на підприємстві працювало в межах 20-30 чоловік. Але ТзОВ «ІМС Коннектор Сістемс» не стоїть на місці, а поступово розвивається. Завдяки збільшенню виробничих можливостей, на сьогоднішній день чисельність працюючих складає в межах 100 спеціалістів. Колектив підприємства стабільний, молодий. В намірах керівництва «ІМС Коннектор Сістемс» – розширення виробництва із залученням нових робочих місць, які планується відкрити по закінченні ремонтних робіт не задіяних досі вільних площ викупленого приміщення.
Працівники підприємства – люди місцеві, чепівські, а також населення з навколишніх сіл – Чорнотисова, Затисівки і Гетені. Саме вони – кістяк колективу. Зрештою, розміщення підприємства у віддаленому від райцентру селі – це зручно для місцевого населення, яке, відпрацювавши свою зміну може вдома ще й зайнятися домашніми справами та городництвом. Своєрідністю нашого підприємства є також те, що ми працюємо тільки 7,7 годин. А для стимулювання працівників фірма «ІМС Коннектор Сістемс» задіює преміальну систему заохочення, передбачену Колективним договором ще з часів заснування підприємства.
Щороку чепівський колектив уже за усталеною традицією святкує річницю створення свого підприємства. Торік цілим колективом з цієї нагоди побували в Шаянах. А цьогоріч, хоч і було багато різних варіантів, але переважна більшість працівників вирішила провести святкування неординарно – на найвищій точці України, подолавши вершину Говерли. Керівництво фірми підтримало таку ініціативу. І ось у минулі вихідні дружній, згуртований, організований колектив «ІМС Коннектор Сістемс» не тільки подолав вершину Говерли, але й гарно відпочив у дводенній поїздці з поселенням на спортивній базі, відвідавши Буковель та центр Європи. Зрештою, ми лояльно ставимося до наших працівників, підтримуємо їх, створюємо для них такі умови праці, аби вони з радістю йшли на роботу. Робимо ставку на місцеве населення, яке всіма нашими можливостями заохочуємо до праці. Наразі наша фірма шукає технічний персонал (робота потребує відповідальності та сумлінного ставлення до неї).
А загалом концерн «IMS Connector Systems» має надію на те, що Україна переживе ці важкі часи й подолає кризу. Адже й сюди, на терени нашої країни, ця потужна фірма прийшла не на рік-два, а зі сподіваннями на поступ, перспективи та розвиток виробничих потужностей.
Ганна КОБАЛЬ