icon clock06.05.2021
icon eye1
Фото Цікаве

Династія майстрів своєї справи

У нашому селищі досить часто професія передається із поколонні в покоління. Не дивно, що на Королівській залізниці вже працюють справжні сімейні династії. Не зважаючи на складність обраної справи, виконують її чітко і добросовісно, бо люблять свою роботу.
Батько і син Юрій та Михайло Баторики працюють у Королеві на залізниці в підрозділі ВОДЧ-5 майстрами сантехнічної роботи. Вони виконують важливу роботу – забезпечують людей чистою питною водою. Не секрет, що робота ця важка, адже прориви трапляються доволі часто через зношеність труб. Доводиться копати землю, аби знайти місце пошкодження і чим швидше полагодити водопровід, щоб безперебійно йшла вода в оселі односельчан.
Чоловіки люблять свою роботу, не дивлячись на її складність. Щоб бути справжнім водопровідним майстром, їм доводиться оволодівати й суміжними професіями – зварювальника, токаря, слюсаря тощо, а ще знати всі показники тиску води в трубах та бути уважним, бо робота помилок не пробачає.
«Син уже обігнав мене у роботі, як професіонал-фахівець, – з гордістю каже Юрій Баторик, – бо вже більше знається у всіх справах. Його навіть відправляють на допомогу колегам до Мукачева, Ужгорода. Я дуже задоволений, що маю кому передавати свій досвід і наша династія не закінчується».
Позитивно відгукується про роботу своїх підлеглих майстер ВОДЧ-5 Андрій Сірко. Каже, що вони працюють на совість і головне – оперативно. Якщо були екстрені випадки, то виходили на роботу і в свято, і у вихідні. За це поважають їх, як справжніх фахівців своєї справи і людей, котрі стараються зробити все від них залежне, щоби в хатах королівчан безперебійно була питна вода.

Іван КОЗАК, наш громадський кореспондент