Новорічно-різдвяні свята у Новому Селі

izobrazhenie-036Майже усі пам’ятають, з яким нетерпінням та хвилюванням чекали Різдво Христове та новорічні свята у дитинстві. Адже ці свята сповіщають нам про мир і любов до ближнього,  створюють у наших домівках казковий настрій, який назавжди закарбовується у серцях дітей.
Напередодні новорічно-різдвяних свят дошкільнята Новосільського дитсадка з вихователями Мар’яною  Стойка та Мар’яною Совліч підготували чудовий концерт. Лунали колядки, пісні, діти радували батьків танцями. Також завітав до малят Дід Мороз, який зробив сюрприз дітям, вручивши їм солодкі подарунки. А учні 1-3 класів навчально-виховного комплексу разом зі своїми педагогами Гізеллою Часин, Катериною Габор та Євою Комудьо також продемонстрували незабутній концерт. Народні вертепи, вірші, колядки радували глядачів майже півтори години. Батьки були приємно вражені змістовною святковою програмою. А під ялинкою на дітей чекав новорічний подарунок.
Наостанок директор школи Марія Комаромі привітала присутніх з святами, побажала всім щастя, здоров’я, затишку в домівках. З похвальними словами звернулася до дітей, попросила, щоб вони ніколи не забували про традиції і звичаї Різдва Христового.
А в перший день Різдва діти продовжили святкування в греко-католицькій церкві. Після служби відбулося вертепне дійство з колядками, віршами та інсценівками, яке підготували з дітьми сім’я священика Міклоша Горонгозо. За чудові виступи діти були нагороджені солодкими подарунками. Всі повернулися додому з незабутніми  враженнями та прекрасним феєричним настроєм.
Ріта Мезей