«Мій прованс» — для творчих та різногранних особистостей

У одному з орендованих кабінетів будівлі «Новин Виноградівщини» минулої суботи урочисто відкрили студію хобі та дозвілля «Мій прованс». Заснувала її городянка Цветана ІСАК, з якою я особисто знайома не так давно. Минулого року наша волонтерська організація «Рух підтримки закарпатських військових – Виноградів» проводила черговий ярмарок та флешмоб 22 Push-up Challenge, виручені кошти з якого йшли на реабілітацію наших славних захисників. Пані Цветана сама зголосилася долучитися до благородної мети і напекла багато смаколиків, всі кошти з продажу яких передали у військовий шпиталь… Вже тоді вона марила темою провансу і власною студією. І ось, нарешті, втілила мрію у життя.
– Ідея виникла майже два роки тому, одразу, як я вирішила звільнитися з останнього місця роботи. Вже тоді почала шукати приміщення під облаштування студії, вивчати ринок бажань і потреб жінок міста в саморозвитку і самовдосконаленні, їх хобі в час дозвілля… Сама я маю три дипломи швейної галузі: швачки-закрійниці, інженера-конструктора, магістра з відзнакою інженера-дослідника, а також досвід роботи інженером-конструктором, викладачем спеціальних дисциплін та керівником навчального закладу. Маючи величезний багаж знань та досвіду, вирішила, що пора ділитися з тими, хто завжди мріяв навчитися створювати одяг власноруч. Згодом вирішила розширити профіль своєї справи і дати змогу жінкам нашого міста навчитися не лише шити, а і малювати, грати на гітарі, ліпити з гіпсу та глини, ба, навіть догляду за волоссям та шкірою обличчя. Тому потрібно було підібрати кваліфікованих спеціалістів своєї справи, – розповідає Цветана Олександрівна. – У студії навчати будуть наші місцеві талановиті жінки, дипломовані вчителі різних напрямків. Тож я вчитиму виготовлення одягу, малювання викладатиме Ольга Тіводор, ази грі на гітарі – Наталія Грабовчак, обидві вони викладачі ДШМ ім. Б. Бартока. Майстер-клас ліпки з глини – талановита майстриня, мистецтвознавець Ольга Гал… Сама я в першу чергу жінка, і сім’я, її затишок в мене передовсім. Тому і хочу, щоб моя студія допомогла жінкам в створенні домашнього затишку власноруч. Навчання будуть проводитися в зручний для жінок час.
Під час урочистого відкриття новоствореної студії, пані Цветана висловила щиру вдячність за підтримку своїй сім’ї – чоловіку Євгену, синочку Іллі та донечці Світланці. Також слова подяки пролунали на адресу подружжя Олега та Наталії Глазунових, котрі люб’язно надали дві швейні машинки для практичного навчання та три ящики ниток. Тож «Мій прованс» гостинно відкриває двері для жінок, котрі прагнуть самовдосконалення.
Наталія Кобаль