Ми любимо тебе, Земле-Матінко!

У рамках відзначення Всесвітнього дня Землі у всіх загальноосвітніх школах району було організовано і проведено різноманітні заходи. Зокрема, протягом 12-16 березня учні навчальних закладів взяли участь у трудових десантах з благоустрою територій шкіл, сіл, парків та берегів річок. 16 березня на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап конкурсу екобригад, які презентували свою роботу та просвітницькі заходи з природоохоронної роботи протягом року. Переможцем стала екобригада «Еколайф» Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також було проведено тематичний конкурс малюнків, колажів про природоохоронну роботу учнів закладів освіти району, учнівських фоторобіт на тему «Обніми дерево» та виставку виробів із використаних матеріалів. Учні міських загальноосвітніх закладів виготовили та розповсюдили інформаційні буклети.
На завершення акції на головній площі міста за участі учнів міської ЗОШ № 8 проведено флешмоб на вдячність весні, яка прийшла до нас, та красі нашого краю. Учні 8-го та 9-го класів розповіли цікаву інформацію, присвячену цьому святу, донесли глядачам, що ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар’єрів. Бережливе ставлення до природи починається з кожного з нас.
Щира вдячність дирекції міської ЗОШ №2 за допомогу в проведенні конкурсу, учням міської школи №8 та їхньому вчителю біології Мирославі Боршош, учням і вчителям біології міських шкіл за виготовлення буклетів, та всім учасникам конкурсів, виставок.
Оксана ГАСИЧ, методист