«КРИШТАЛЕВІ ГРОНА» – 2016 ЗАПРОШУЮТЬ ДО ВИНОГРАДОВА

Цьогоріч вісімнадцятий раз стартує Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю імені Андрія Гріги «Кришталеві грона». За традицією, проводиться він щорічно в рамках святкування Дня нашого міста.
Засновником і головним спонсором конкурсу-фестивалю є Виноградівська міська рада. Багато років його ініціатором і натхненником був талановитий композитор, педагог та організатор Андрій Гріга, який, на жаль, раптово відійшов за земну межу.
Програма фестивальних заходів як завжди цікава і насичена – вечір знайомств, шоу-конкурс «Міні-міс» та «Міс» – «Кришталеві грона» – 2016», дискотеки, екскурсії та зустрічі. Протягом 3-х днів, починаючи з 25 до 27 серпня, у міському будинку культури пройдуть відкриття, відбіркові та фінальні змагання конкурсантів. Під час реєстрації кожний учасник отримає нагрудний значок в ексклюзивній домотканій торбинці. Нагородження та гала-концерт переможців відбудеться на сцені амфітеатру парку імені Перені у День міста 28 серпня. До слова, обидві сцени (у парку та будинку культури) будуть оновленими, а також володарі гран-прі отримають нову статуетку, яку виготовили майстри-ковалі.  
«На участь у нинішньому конкурсі вже подано 70 заявок – це як окремі виконавці, так і танцювальні колективи з Білорусі, Молдови, Румунії, Угорщини, Польщі, Греції, а також із різних областей України, зокрема, Київської, Вінницької, Сумської, Хмельницької, Одеської, навіть Донецької та Маріуполя. Багато заявок надійшло з міст нашої області (Іршава, Хуст, Берегово), і, звичайно, є чотири учасники з Виноградова. Конкурсантів, гостей та членів журі заселять у приватному секторі, а також готелі «Виноградів», – розповіла голова ради Міської дитячої громадської організації «Кришталеві грона» Ольга Барничко.
До складу цьогорічного журі ввійшли знані викладачі, музиканти, композитори і виконавці: Ірма Гвініашвілі (голова журі, Грузія); Лариса Довят (Білорусь); Галина Голубєва, Ерік Вайда, Вероніка Дорош (Київ); Людмила Ложкіна (Кишинів); Рената Штифель (переможниця 2009 року, м. Ужгород); Едіна Ковач (Угорщина);  Евеліна Вирлан (Румунія); Валерій Смірнов (Луцьк). Багато з них порадують своїми виступами глядачів на гала-концерті. Серед гостей будуть багаторазовий учасник та призер фесту – виноградівський  танцювальний колектив «Галактика», учасник телешоу «Голос країни» Іван Пилипець. Гімн «Кришталевих грон» виконає Агнета Гриценко, яка також буде ведучою гала-концерту.
Призи і подарунки нададуть спонсори фестивалю. Традиційно висвітлюватиметься захід мас-медіа, серед яких наша районка, яка є інформаційним спонсором цього видовищного дійства. Крім того, буде можливість переглянути гала-концерт у прямому ефірі місцевого телебачення. Загалом на глядачів чекає чимало сюрпризів, які, витримуючи інтригу, розкривати не будемо. Гостинно запрошуємо всіх на фестиваль до нашого прекрасного Виноградова, щоб насолодитися виступами співочих і танцювальних талантів.
Любов ТОКАЧ