icon clock15.07.2015
icon eye1
Цікаве

Не будьте байдужими, адже кожен із нас може щось зробити!

В центрі міста біля фонтану, 11-12 липня відбулась ярмарка в підтримку воїнів АТО, де зібралася велика кількість небайдужих містян, які проявили бажання допомогти нашим бійцям. Організатором такого заходу виступив Рух підтримки Закарпатських військових у м. Виноградів.  Координатор благодійної ярмарки Михайло Роман розповів, що недавно стартувала акція «Іграшка для солдата», під час якої мешканці міста приносили  іграшки, сувеніри та рукотворні вироби. Звичайно, не обійшлося без допомоги маленького ангела-охоронця наших воїнів – Даніелли Ковач. Зі столиці дівчинка надіслала власноруч виготовленні ляльки-мотанки, які були виставлені на продаж.
Кожен міг знайти щось для себе — і дитячі іграшки, і біжутерію, мінеральну воду «Сльози сепаратиста», календарики, а також надувні кульки у вигляді квітів. Різного типу сувеніри, виготовлені власноруч «Виноградівськими пацьорками», стали цікавинкою ярмарки — це вироби з бісеру, глини, екібани, вишиванки та ексклюзивні обручі з квітів.
Мета акції полягала в тому, що всі отримані речі розпродавалися на ярмарці, а отримані кошти були передані на потреби воїнів АТО. На благодійній ярмарці  за два дні було зібрано 5697 грн., 1000 угорських форинтів разом із пожертвами. До благодійної справи долучились жителі нашого міста, військові та їхні дружини і навіть туристи.
Слова подяки Рух підтримки Закарпатських військових у м. Виноградів висловлює перш за все діткам за чудові іграшки, постійному меценату Леоніду Шахрайчуку за передані кошти (1000 грн.), вмільцям «Виноградівських пацьорок», п/п В. І. Ковальчуку та всім небайдужим, хто долучився до акції.
Даніелла Шерегі,
студентка відділення журналістики УжНУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.