Фотохудожники із Закарпаття представили свої роботи на фотовиставці в Румунії

Спілка фотохудожників Закарпаття, яка діє вже 10 років, спільно з асоціацією «Єврофотоарт» 8-го серпня відкрила в місті Орадя (Румунія) фотовиставку «Закарпатське життя – 2017» («Transcarpathianlife – 2017). До експозиції ввійшли 72 роботи 12-х спілчан – Люби Штефан, Івана Буркала, Сергія Канайла, Василя Боднара, Ярослава Дуленка, Ярослава Макара, Олега Ільчина, Ярослава Шелепи, Леоніда Закревського, Іштвана Земка, Юрія Туряниці та Володимира Ньорби. Ця унікальна виставка містить колекцію пейзажів, а також представлені чорно-білі портрети та образи характерних людей, чим організатори можуть представити наших закарпатців у побуті або здивувати зацікавлених глядачів нашими звичаями та обрядами. Крім того, на виставці є цікава колекція творчих робіт відомих художників Закарпаття. Ця виставка триватиме до 4-го вересня 2018 року.
За словами голови спілки фотохудожників Закарпаття Володимира Ньорби, найближчим часом в Ужгороді відбудеться виставка про Орадю, Бігорський край, тобто про творчість асоціації «Єврофотоарт», яка є досить відомою в Європі та цілому світі. Також він повідомив, що за період існування спілки Срібної землі їхні експозиції були представлені у Мішлькольці та Будапешті (Угорщина), а також Польщі, Словаччині. А на початку року також у Словаччині відбулася ще одна виставка — спілка організувала Міжнародний фотопленер «Боржавські полонини» (Міжгірський і Воловецький райони).
Завдяки нашим вмілим фотохудожникам багато хто має можливість ознайомитися з нашим чудовим краєм, милувати зір красотою пейзажів, а також дізнатися про будні працьовитих та талановитих людей Закарпаття. Тож, побажаймо їм успіхів та великого творчого натхнення у подальшій праці.
Ріта Мезей
.