Фото юної виноградівки буде на календарі нового Олімпійського 2020 року

Такого на Виноградівщині ще не було: 10-річна городянка, вихованка Виноградівської ДЮСШ з боротьби (тренер Денис Мирошниченко) Анна-Марія Вірван 20 жовтня взяла участь у фотосесії для календаря 2020 року. Слід зазначити, що це єдина закарпатка, котрій випала честь покрасуватися на календарі разом з найкращими представницями жіночої боротьби України, членами національної збірної України. Також, героїнями нового Олімпійського року стали зовсім юні спортсменки з усіх областей України. Проходила фотосесія протягом чотирьох днів на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» під гаслом «Спорт єднає країну».
Фінансову підтримку для поїздки на безпрецедентну для Виноградівщини фото-сесію в столиця надали засновники Молодіжного Руху Виноградівщини Олег Більда та Віктор Нагорняк, президент федерації вільної боротьби Закарпаття Михайло Магочі та батьки Анни-Марії.
НА ФОТО (з ліва на право): директор Виноградівської ДЮСШ, суддя національної категорії Іван Боршош, юна зірочка Анна-Марія Вірван та заслужений майстер спорту України, чемпіонка Європи, бронзова призерка Чемпіонату світу 2019 р., яка представлятиме Україну на Олімпійських іграх у Токіо 2020 р. Оксана Лівач.