Фітнес центру «Дарт» – 2 роки

Нещодавно фітнес-центр «Дарт» святкував другу річницю від дня свого заснування. З цієї нагоди напередодні тут оголосили про «День відритих дверей». Бажаючих позмагатися у відкритих першостях, взяти участь в тренуваннях або ж просто повболівати, прийшло чимало. Святкували різноманітно, проте з однією метою – популяризація спорту.
Велике нон-стоп тренування тривало майже три години. Воно складалося з кількох напрямків: функціональний степ (заняття, яке поєднує у собі степ-аеробіку і функціональний тренінг), ТРХ (заняття із використанням спеціальних ременів, яке направлене на розвиток силових якостей і координації), запальна «Зумба» (танцювальний фітнес-клас на основі латино-американських та світових ритмів), стретчинг (заняття, направленне на розвиток гнучкості у суглобах, покращення еластичності м’язів і зв’язок).
Змагання з жиму лежачи проходило в 3-х вагових категоріях серед чоловіків і в абсолютній першості та серед жінок. Особливої уваги заслуговує спортсмен, якому скоро виповниться 75 років: це – Борис Куповик. Результат в жимі – 100 кг. Перші 3 місця з жиму лежачи до 74 кг. розділили між собою Андрій Козир, Себастьян Мартин та Павло Сусик, до 93 кг – Михайло Чохняй, Атілла Савко та Юрій Шустур, більше 93 кг. – Ярослав Роман та Борис Купових. Серед жінок призерками стали Ірина Сенкевич та Тетіна Січ.
Видовищними були змагання з настільного тенісу. У запеклій боротьбі перше місце виборов Сергій Талій, на другому опинився Сергій Поличко, а третє посів Олександр Сологуб.
Всі відвідувачі фітнес центрі мали змогу взяти участь у розіграші подарунків. Так, абонемент на три місці вартістю 815 грн. отримала постійна відвідувачка «Дарту» Олеся Кляпник.
Паралельно із заходами у фітнес центрі, на одній із вулиць міста проходило силове шоу, яке влаштували друзі фітнес центру – федерація стронгменів Закарпатської області. Його учасниками були найсильніші люди України Олексій Мальцев, Віктор Посудевський та Павло Гайша. Затамувавши подих, всі із захопленням дивилися, як стронгмен Олексій Новіков протягнув автобус повний пасажирами (загальна вага – близько 10 тон).
Спортивні урочистості тривалий цілий день, а атмосфера свята і заряд позитивного настрою ще довго надихатимуть любителів здорового способу життя на нові досягнення. ФЦ «Дарт» продовжує рости і приймати в свої ряди всіх бажаючих, хто чітко усвідомлює давню істину: «У здоровому тілі – здоровий дух».
Вл. інф.