СРІБЛЯСТИМИ ПЕРЕЛИВАМИ ДЗВОНИКА

сповістив Першовересень про початок нового навчального року велику учнівську родину першої міської одинадцятирічки. Це свято завжди знаменує досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним у школі, адже він покладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першовересня було першим у житті. Це вони, 76 радісних і схвильованих маленьких «зірочок» цьогоріч прийшли до першої школи, щоб яскраво палати. Це їх, новачків-першокласників, радо і гостинно вітала велика дружня шкільна родина. А вони свої почуття висловили віршованими рядками. І двері святині знань відчинилися найперше саме для них.
Але спершу, як і годиться на святі Першовересня, було внесено Державний прапор України, лунав гімн держави, який дзвінкоспівом з правицею на серці палко підхопила шкільна юнь. Відтак хвилиною мовчання учнівська родина вшанувала світлу пам’ять героїв, які полягли за свободу і незалежність України. Найщиріші вітання з нагоди Дня знань і початку нового навчального року адресувала школярам, вчителям, батькам та гостям директор Виноградівської ЗОШ №1 Віра Балаж:
– Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів, першокласників, а також для випускників. Адже маленькі сьогодні вперше переступили поріг незвичайної дивної країни, де будуть навчатися, зростати й мужніти. А випускники через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися й працювати. щоб йти дорогами своїх батьків і дідів, торувати власні шляхи, щоб творити свою державу. І я впевнена, що кожен із вас буде тією яскравою зірочкою, що освітить ще більше нашу найкращу і найулюбленішу школу. Ласкаво просимо до нашої шкільної родини – Виноградівської школи №1, парти якої сьогодні займуть 759 учнів. Дорогі школярі, пам’ятайте: навчання – це прихований скарб, треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Я переконана, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Окремо велике спасибі вам, шановні колеги. З нагоди свята прийміть найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління. Адже вчитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя.
Флешмобом привітали всю шкільну родину учні 5-В класу. І ось настав час для старту нового навчального року. Сріблястими переливами першого дзвоника сповістили про це першокласники Емілія Федорко та Максим Фединець. А насамкінець класні керівники перших класів відпустили в небо зірки, які символізують нових учнів. І, віриться, як ці зірочки впевнено досягали неба, так і першокласники досягатимуть вершин знань. А на згадку про свято подарунки для них підготувала  політична партія «Єдиний центр».
Ганна КОБАЛЬ

comments powered by HyperComments